Brem Cross-RD

Šis modelis paryškintomis linijomis turi stilių! Čia yra redakcijos aptikti privalumai ir trūkumai.

0 akcijų

Kaina: nuo 900? € TTC.

Galia: 755? W (gamybos modelis).

Matmenys: A? 1760 x P? 680 x A 600? Mm.

Energija: karštas vanduo (galima rinktis ir mišrią versiją)

Medžiaga (-os): plienas

Spalvos: smėlio baltos spalvos standartiškai, kitos spalvos pagal „Brem“ spalvų lentelę pagal pageidavimą (yra daugiau nei šešiasdešimt spalvų)

Programavimas?: Ne

Dauguma

Drąsus Luigi Brembilla dizainas? radiatorius gali būti matuojamas padidinant stačiakampių elementų skaičių. Čiaupus galima valdyti nuotoliniu būdu.

Mažiau

Mažiau praktiškas nei labiau įprastas rankšluosčių džiovintuvas su ašmenimis ar juostelėmis? nėra pūtimo? jis iš tikrųjų gali būti naudojamas kaip rankšluosčių džiovintuvas, tačiau kambario šildymo sąskaita.

Idiras Zebboudj

Motorbike Crashes #5 - BeamNG DRIVE | SmashChan

Apraksts:
Hey all!!! Thanks for watching !Don't forget to subscribe here : https:///2h8hhr----------------My Playlists :Crash Test Dummy / Ragdolls - https:///2GXMDHCollapsing Bridge Pileup Crashes - https:///xWgNHPStreet Racing Crashes - https:///8BRKRQNoob VS Pro - https:///VoXBQgDrift Stunts - https:///e1jp8gCrazy Police Pit Maneuver - https:///JjghryOff Road Crashes - https:///1FN2sARally Crashes - https:///tKZA2USpike Strip - https:///dCOErw----------------Mods:Driver, Passengers and Loads : https://www./resources/driver-passengers-and-loads.2906/1968-1971 Dodge Coronet - https:///threads/1968-1971-dodge-coronet-into-the-sixties-update-v3-0.55947/1973 Ford Falcon XB GT Hardtop - https:///threads/1973-ford-falcon-xb-gt-hardtop.57729/Tennessee USA Roane County Beta, REAL TERRAIN - https://www./resources/tennessee-usa-roane-county-beta-real-terrain-8gb-system-ram-reqd.1586/Nevada Interstate - https://www./resources/nevada-interstate-prequel-to-so-cal-interstate.922/Satsuma 100 Series - https://www./threads/satsuma-100-series-amp-gt.59327/#post-962260High Speed Tunnel - https://www./resources/high-speed-tunnel.2162/updates----------------Music by Epidemic Sound----------------About the game:A action sandbox car driving simulation. BeamNG.drive is a debut work of the indie developer beamng and the result of several years spent developing a highly-realistic driving model. Players can sit behind the wheel of several vehicle types (e.g. passenger cars, pick-ups trucks, vans) and explore the vast terrains prepared by the developers. In addition, the creators prepared several game modes, including police pursuits, street races, and courier missions. In-game editor lets the players create their own vehicles and tracks. The driving model takes into account the numerous factors that influence moving vehicles. The pinnacle of BeamNG.drive is its remarkably realistic damage system - the in-game crashes' resemblance to real-life road accidents is almost terrifying. 4kGame Website : http://www./----------------Remember always to wear your seat belt and drive carefully.Once again, thanks for watching and don’t forget to Like my Videos, Comment u0026 Subscribe !!!

Palikite Komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here