IKEA HACK: 27 dekoravimo idėjos!

Norite įkvėpti savo IKEA baldams naujos gyvybės? Atraskite mūsų 27 mėgstamiausias IKEA baldų atnaujinimo ir pritaikymo idėjas.

309 akcijos

Neįmanoma praleisti tendencijos IKEA HACK, susideda iš Švedijos milžino baldų pritaikymo ir nukreipimo. Taigi, paprastos spintelės spintelėmis virsta sofa, o dėžutė spyruokle gali tapti sienine saugykla. Šio reiškinio priežastis - tūkstančiai interneto vartotojų, norintys turėti tuos pačius baldus. Šiandien judėjimas vienija milijonus žmonių. Tiek daug, kad kai kurios internetinės svetainės visiškai skirtos IKEA įsilaužimams.

Pritaikykite KALLAX lentyną

'KALLAX lentyna švedų milžinas neabejotinai yra geidžiamiausias ir labiausiai pritaikytas baldas. Reikia pasakyti, kad ši lentyna yra praktiškas ir funkcionalus. Horizontaliai arba vertikaliai jis pasisuka aplink namą. Mums tai taip pat patinka vinilo pagrindas kas persirengimo stalas arba į naktinis spintelė. Mes ją dažome arba lipdome lipdukus, kad galėtume suasmeninti ir panardinti į savo dekoro visatą.

Svetainės, siūlančios „IKEA“ įsilaužimus

Tendencija tokia, kad kai kurios svetainės atsidavė šiai praktikai. „Ikeahackers“ yra viena iš populiariausių svetainių, kurioje mokomasi pritaikyti ir susukti garsius švedų baldus. Taip pat yra Bidouillesikea arba Bocklip, kurie duoda patarimas ir patarimai dėl pritaikykite šiuos baldus klasikinis ir nesenstantis.

Norėdami šiek tiek įsivaizduoti, ką mes galime padaryti su savo baldais, mes radome 27 išradingi „pasidaryk pats“ „Pinterest“. Pamatysite, tai nuostabu !

TAIP PAT SKAITYKITE: 

  • IKEA HACK: 15 idėjų užgrobti „Frosta“ išmatas
  • „IKEA Hack“: 15 idėjų, kaip pakeisti ir pritaikyti „Ivar“ spintą
  • „IKEA Hack“: 12 „Bekvam“ prieskonių lentynos pritaikymo idėjų

27 Tempting IKEA TABLE Hack

Apraksts:
More info related to this IKEA table hack video:If you want to read blog version of this list, your link ishttps://www./ikea-table-hacks.html----1.IKEA coffee table hack ►0:29https://gimmeshelter416./2015/02/01/ikea-coffee-table-hack/2. IKEA Hack Cowhide Ottoman ►0:58https://www./blog/ikea-hack-ottoman3.IKEA HACK: Ivar cupboards makeover with Annie Sloan Chalk Paint ►1:15http://www.we-are-/2017/04/ikea-hack-ivar-cupboards-makeover-with-annie-sloan-chalk-paints.html4.Ikea Hack String Art Table ►1:34http://www./2017/02/ikea-hack-string-art-table.html5.IKEA KALLAX Hack – Industrial Storage For A Boys Bedroom ►1:54http://grillo-/ikea-hack-expedit-cube-to-industrial-storage/6.DIY Rolling Kitchen Island or Bar (IKEA Hack!) ►2:16http:///2016/10/20/diy-rolling-kitchen-island-or-bar-ikea-hack/7.IKEA Hack : DIY Chopping Board Side Table ►2:34http:///ikea-hack-diy-chopping-board-side-table/8.DIY- Quickie: Nightstand ►2:54http://www./diy-quickie-nightstand/9.DIY Light Table - IKEA Hack ►3:10http://www.hobbymommycreations.ca/2014/03/diy-light-table-ikea-hack.html?spref=pi10.How To: Make a Kitchen Island with IKEA LACK Tables ►3:29http://www./how-to-make-a-k-9262811. IKEA hack iMac standing desk ►3:45http://www.ikeahackers.net/2011/12/mr-t-another-imac-standing-desk.html#more12.How to Transform An IKEA Table Into A LEGO Table ►4:06https://www./creative-ideas-transform-ikea-table-lego-table/13. IKEA Latt table by my sweet little nest ►4:33http://mysweetlittlenest..id/2017/06/ikea-table-hack.html?m=114.Marble and copper IKEA RISSNA table hack ►4:56https://www./marble-and-copper-lovers-this-ikea-table-hack-is-for-you/?crlt.pid=camp.kULPt51Ho90915.DIY Candy IKEA Lack tables hack ►5:18https:///2017/03/ikea-hack-lack-diy-endtable/16. ikea map table hack ►5:36https://www./ikea-hack-map-table/17. Easy DIY IKEA Sewing Table Hack ►6:11http://www./2013/11/easy-diy-ikea-sewing-table-hack.html?m=1#_bj18Mi18.Ikea Faux Gator Coffee Table hack ►6:37http://www.ikeahackers.net/2013/01/faux-gator-coffee-table.html19.IKEA LACK SideTable Mod hack ►7:01http://www./id/Lack-SideTable-mod/20.Create This Gold u0026 Marble Side Table With This Easy Ikea Hack! ►7:20https://melanie-lissack./blog/2016/7/25/create-this-gold-marble-side-table-with-this-easy-ikea-hack21.Easy and Gorgeous Ikea Desk Hack ►7:45https://www./easy-gorgeous-ikea-desk-hack/22.QUINN'S ART TABLE (AN IKEA LATT HACK) ►8:13http://freckleschick..id/2013/04/quinns-art-table-ikea-latt-hack.html23.IKEA TABLE TURNED FARMHOUSE TABLE ►8:35http://www./2013/04/ikea-table-turned-farmhouse-table.html24. Ikea Ingo table ahck with amy howard ►8:56http://www./2015/10/kitchen-table-makeover-with-amy-howard.html25.Nesna Bedside Table DIY | Ikea Hacks ►9:16https://www./2014/04/nesna-bedside-table-diy-ikea-hacks.html26.IKEA VITTSJO Nesting Tables ►9:32http://www.ikeahackers.net/2012/09/ikea-vittsjo-nesting-tables.html27.Easy IKEA Hack Side Table: Frosta Stool + Aptitlig Chopping Board ►9:59http:///easy-ikea-hack-side-table-frosta-stool-aptitlig-chopping-board/----Incase you need more IKEA table makeover ideas, or source link is broken, I give you this backup link. https://www./ikea-table-hacks.htmlI give this link because I luv you ;)-----------Music from: Joakim Karud - Waves [Royalty Free Music]

Palikite Komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here