Pasidaryk pats pamoka: paversk senas duris kavos staliuku

Šios senos tvarto durys virsta visiškai nauju žurnaliniu staliuku! Jis montuojamas ant pramoninio stiliaus daugiakrypčių ratukų. Sekite šią pamoką žingsnis po žingsnio.

1 dalis

Senos durys turėjo puikius matmenis (85 x 155 cm) jo transformacija į žurnalinį staliuką. Nepaisant to, atidžiau pažvelgus, keletą atnaujinta prisimetė taupyti jo kaštono lentos nuvalkiotas jų didžiojo amžiaus. Sutelkite dėmesį į šių senų durų restauravimą ir žingsnį, kaip jas paversti žurnaliniu staliuku.

Atkurkite planarumą?

Susideda iš lentų, įdėtų į griovelius ir liežuvius ir pritvirtintų surūdijusiais vyriais, duris pirma? visiškai surinktas. Būtinas žingsnis kartoti elementus po vieną a. Pašalinę tvirtinimo varžtus vyriai, mes atlaisvino tą patį smūgį? penkios lizdinės lentos be klijavimo. AT? naudojant lėktuvą, jų skirtukai buvo? dalys ir jų grioveliai, sureguliuoti taip, kad perdarytų įprastus mazgus. Taip pat reikėjo ištiesinti iškreiptas lentas. Jie buvo? tarp skliaustų, išdėstytų skersai? kiekvieno galo? ir prižiūrimi spaustukais. Spaudžiant šiuos improvizuotus „žandikaulius“, lentos tiesėsi per 24 valandas. Jis buvo? tada įmanoma išlaikyti planiškumą? rasta užsukus tris tarpiklius antroje pusėje. Jie gaminami iš senų 22 mm storio ąžuolo masyvo parketlentių. Tuomet buvo durys? Periferinis pjūklas su giluminiu pjūklu švariems pjovimams.

Finišas

...

kaip laikrodis

Apdovanotas polipropileno ratai ? juodas guminis protektorius, ratukai pasukami ir labai tylūs. Su „rėmu“ ir cinkuoto plieno stebuliu jie yra susieti? keturiuose kampuose pradurta plokštė leidžiant juos tvirtinti (ratai „Manu Roll“, „Guitel“, 70 eurų už keturis). Jų 19,6 cm aukščio nepakanka žurnaliniam staliukui, mes laimėjome? 4 cm, pritvirtindami juos ant pleištų, įsuktų po stalo viršumi, šiek tiek atsistojusius nuo kampų. Esth? Tique įpareigoja, šie pleištai buvo? paslėptas prisukamu periferiniu rėmu? po stalu. Geras plokštės valymas leido inkrustuoti dulkes ir nešvarumus. Tada medienos nebeliko? sutartis? iš abiejų pusių su produktu, pašalinančiu galimas vabzdžių lervas („Triple Action +“ iš „Xylophe? ne Premium“). Ši nauja technologija padidina gydymo efektyvumą.

Tekstas ir gamyba Patrickas de Montalivetas. Antonio Duarte nuotraukos

20 Creative DIY Projects for Anyone Living in a Small Space

Apraksts:
More detail related to DIY Projects for Anyone Living in a Small Space video:Complete version/uncut: https://www./diy-projects-small-spaceHighlight:20. How To Build A Rotating Canned Food Storage SystemSource: http://amy-toby./2012/03/canned-food-storage.htmlAnother source: https:///easy-diy-projects/diy-storage-projects/diy-rotating-canned-food-system/Full version another source: http://www./2012/12/rotating-canned-food-system-diy.html19. How To Build A Lightweight Sliding Barn DoorSource: https:///2014/06/how-to-build-a-lightweight-sliding-barn-door18. DIY Wall Serving StationSource: https://www./2015/06/17/diy-wall-serving-station/17. Sofa Hack: Wooden Armrest Table with Built-In Cup HolderSource: https:///2015/04/18/sofa-hack-wooden-armrest-table-built-cup-holder/16. Wooden spinning table for books or tools (1:41 - 2:23) (VID)Source: http:///2Jx6ocW15. DIY Honeycomb Storage BinsSource: http:///diy-honeycomb-storage-bins/14. Storage Ottoman DIYSource: http://www./2012/11/storage-ottoman-diy.html?m=113. How To Build A Bathroom Vanity Sliding ShelfSource: https://www./2016/02/diy-vanity-sliding-shelf_18.html#TOP12. DIY Shelf Over tThe BedSource: http:///diy-shelf-over-bed/11. Seatbelt Key HolderSource: https:///wp-content/uploads/2013/05/diy-seatbelt-key-holder.jpghttps://www.youtube.com/watch?v=2crJ_vWWNaohttp://www./id/SEAT-BELT-BUCKLE-KEY-HOLDER/10. Mini Floating shelfSource: https://www./pin/408490628689043744/9. Industrial Adjustable Height Bolt Bar StoolSource: http://www.ana-/2015/01/free_plans/industrial-adjustable-height-bolt-bar-stool8. DIY Lazy Susan Under ",20Source: https://www./make-your-own-lazy-susan-diy/7. DIY Geometrix ShelvesSource: http://www./post/diy-geometric-shelves.html6. DIY Nesting Herb BoxesSource: https://www./diy-nesting-herb-boxes/5. DIY Double X Console TableSource: https://www./diy-double-x-console-table/4. CheapestT DIY Curtain Rods You can try yourselfSource: https://www./the-cheapest-diy-curtain-rods-ever/3. How to make your own custom lazy susanhttps://www./how-to-make-a-lazy-susan/2. Adjustable pegboardSource: https://bzfd.it/2NsuHv11.Hanging kitchen ware Source: http:///2LixZn6-----Disclaimer:Title 17, US Code (Sections 107-118 of the copyright law, Act 1976):All media in this video is used for purpose of review u0026 commentary under terms of fair use. All footage, u0026 images used belong to their respective companies.2. If you can Identify yourself as an owner of copyrighted work or exclusive rights that you believe were infringed, or a person acting on behalf of such owner, and provide a physical signature (when it is in paper form) or electronic signature (when it is in electronic form). Specify the copyrighted work that you believe is being infringed (minute:seconds), or if a large number of works are being infringed, and send them to [email protected] to request manual takedown.-------------Music: "Riptide" by Kevin MacLeod ()Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 Licensehttp://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Palikite Komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here